Kevin Reijenga/ mei 3, 2019/ Open bericht

Afgelopen zaterdag was onze koning Willem-Alexander jarig. In Drachten werd dat gevierd met verschillende activiteiten in het centrum. Reddingsbrigade Drachten was dit jaar ook aanwezig bij het Carillon. Hier werd door onze vrijwilligers informatie gegeven over wat je kunt doen bij de Reddingsbrigade. Daarnaast konden de kinderen met onze Novurania een tochtje maken in de Drachtstervaart.

In de ochtend kregen onze vrijwilligers ook bezoek van Burgemeester Jan Rijpstra bij de stand. Wisten jullie ook dat meneer Rijpstra voorzitter is van Reddingsbrigade Nederland?

Ondanks dat het weer wisselvallig was waren de kinderen enthousiast. Ook deze keer zijn er weer veel meezwemkaartjes uitgedeeld. Daarnaast hebben we onze twee nieuwe workshops gepromoot onder de kinderen. (voor meer informatie over de workshops zie https://reddingsbrigadedrachten.nl/workshop/)

Mogelijk dat jullie binnenkort nieuwe leden zien bij de zwemlessen of wanneer de workshop begint. Geef ze een warm welkom!

We bedanken Janna, Kevin, Rick, Sietze, Stefan en Wouter voor hun inzet om deze dag mogelijk te maken.

Deel dit bericht
Share this Post